Web Analytics
Inoxa – lider wśród dostawców | Van4U

Inoxa – lider wśród dostawców

Inoxa to przedsiębiorstwo z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem w branży handlowej. Historia firmy rozpoczyna się w 2000 roku, kiedy to w Jaworznie na terenie Jaworznickiego Parku Przemysłowo-Technologicznego powstała siedziba wraz z zapleczem magazynowym. Inoxa jest dystrybutorem elementów złącznych kwasoodpornych i nierdzewnych, którego celem są partnerzy biznesowi. Dzięki solidnej pracy zespołu firma od lat piastuje pozycję lidera wśród dostawców w swojej branży.

Co wyróżnia firmę Inoxa?

Na pierwszy plan wysuwa się podejście do klienta. Przedsiębiorstwo celuje w klientów biznesowych, spośród których każdy traktowany jest indywidualnie. Pozwala to dokładniej poznać i spełnić oczekiwania klienta, dopasowując swoją ofertę do indywidualnych potrzeb. Fachową obsługę zapewnia doświadczony zespół profesjonalistów, którzy są w stanie zagwarantować wysokiej jakości wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

Na uwagę zasługuje sam asortyment. Inoxa jest dystrybutorem elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych na terenie całego kraju. Firma dysponuje własnym laboratorium, w którym znajdują się wysoce zaawansowane technologicznie sprzęty. Jednym z nich jest spektrometr rentgenowski, który umożliwia natychmiastową i szczegółową analizę produktu pod względem składu chemicznego.

Wyróżnienia i nagrody

Wizerunek wiarygodnego partnera biznesowego wzmacnia szereg zdobytych nagród i wyróżnień. W 2016 roku firma trafiła na listę „Diamentów Forbes’a”, wpasowując się w prestiżowe grono przedsiębiorstw o wysokiej płynności bieżącej z dodatnim wynikiem finansowym. Inoxa uzyskała również tytuł Gazeli Biznesu, po raz ósmy trafiając do rankingu najlepiej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Te oraz inne tytuły skutecznie motywują firmowy zespół do dalszego rozwoju na wszystkich płaszczyznach.

Inoxa – lider wśród dostawców

Oferta firmy

Firma Inoxa jest czołowym dostawcą elementów złącznych kwasoodpornych i nierdzewnych. Asortyment przedsiębiorstwa to głównie śruby, wkręty do drewna, podkładki, nakrętki i blachowkręty, a także wysokiej klasy osprzęt żeglarski, taki jak karabińczyki, łańcuchy, liny, szekle oraz zawiasy. W ofercie firmy znajdują się także elementy techniki zamocowań, do których zaliczają się między innymi żywice, kotwy segmentowe oraz chemiczne. Inoxa zajmuje się również dystrybucją elementów złącznych do systemów solarnych, takie jak śruby młoteczkowe, nakrętki kołnierzowe i dwugwinty. Oferowany asortyment pochodzi od sprawdzonych, renomowanych producentów i charakteryzuje się najwyższą jakością zarówno pod względem składu, jak i wykonania.

Firma z perspektywą rozwoju

Inoxa jest przedsiębiorstwem, które stale poszerza grono swoich klientów. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych, firma przedstawia swój asortyment w sieci pod adresem inoxa.pl. Zgrany zespół stawia przede wszystkim na komunikację z klientem, wzajemne zrozumienie, uczciwość i profesjonalizm. Dalsze plany rozwojowe firmy obejmują rozszerzenie oferty, z którą można dotrzeć również do klientów na terenie całej Europy.