Web Analytics
Oferta firmy 3M dla budownictwa –– przyłbice spawalnicze i nie tylko | Van4U

Oferta firmy 3M dla budownictwa –– przyłbice spawalnicze i nie tylko

Przedsiębiorstwo 3M to ogromny koncern, znany na całym świecie. Firma jest producentem przeróżnych innowacyjnych produktów dla rozmaitych branż. Marka 3M to między innymi rozmaite przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych, jak i materiały budowlane czy przemysłowe. Natomiast pod należącą do 3M marką 3M speedglass sprzedawane są nowoczesne przyłbice spawalnicze.

 

Przyłbice spawalnicze marki 3M speedglass

Najważniejsze produkty od firmy 3M sprzedawane pod marką 3m speedglass to przyłbice spawalnicze. Są to ochraniacze twarzy, głowy i szyi przeznaczone głównie dla spawaczy. Przyłbice wykorzystuje się w różnych branżach przemysłu. Duże zapotrzebowanie na tego typu elementy ochronne występuje również w budownictwie. Spawanie to niezbędny element każdego procesu budowlanego. Tym samym firmy budowlane zaopatrują się w przyłbice spawalnicze, które muszą spełniać wysokie wymagania jakościowe.

 

Jeżeli mowa o przyłbicach marki 3M speedglass, są one uznawane za najbardziej innowacyjne na rynku. W ofertach innych producentów nie brakuje przyłbic, które co prawda spełniają wymogi bezpieczeństwa i zapewniają ochronę spawaczom, jednak nie gwarantują im komfortu pracy. Natomiast produkty oferowane przez 3M to przyłbice wyposażone w specjalne systemy dostawy powietrza. Dzięki nim użytkownicy mogą swobodnie oddychać. Co więcej, system odparowywania sprawia, że spawacz cały czas ma pełne pole widzenia. Ważne jest również wykonanie obudowy przyłbicy w taki sposób, aby przepuszczała powietrze. W ten sposób spawacz może pracować w przyłbicy nawet przez wiele godzin, nie odczuwając nadmiernego gorąca.

 

Pozostałe produkty marki 3M

Marka 3M speedglass słynie z przyłbic oraz innych części ochronnych. Jednak firma 3M ma do zaoferowania o wiele więcej. W asortymencie znajdują się między innymi liczne materiały spawalnicze, takie jak choćby druty proszkowe, pręty TIG czy druty MIG/MAG. Ponadto, firma oferuje również narzędzia do obróbki skrawaniem, wykorzystywane na budowach, jak również w fabrykach przemysłowych. W ofercie znajdziemy między innymi frezarki, wiertarki czy też rozmaite narzędzia wykorzystywane do wytaczania rowkowania i gwintowania. Szeroki asortyment sprawia, że firma jest w stanie kompleksowo obsłużyć niemal każdego klienta, bez względu na jego potrzeby.

 

Materiały ścierne 3M

Ważną część asortymentu 3M stanowią materiały ścierne. Wśród nich znajdują się między innymi ściernice diamentowe, które są powszechnie wykorzystywane w budownictwie. Wśród produktów marki 3M znajdują się najbardziej efektywne ściernice na rynku, które z powodzeniem można wykorzystać do obróbki nawet najbardziej wytrzymałych materiałów, które trudno poddają się jakiejkolwiek obróbce. Nie można również zapominać o narzędziach ściernych nasypowych. Podobnie jak ściernice diamentowe, narzędzia nasypowe również znajdują zastosowanie w budownictwie. Niemniej jednak wykorzystuje się je do obróbki innych powierzchni. Ponadto, przeważnie stosuje się je do obróbki wykończeniowej, podczas gdy ściernice diamentowe świetnie sprawdzają się także w obróbce wstępnej.

 

Oferta firmy 3M dla budownictwa –– przyłbice spawalnicze i nie tylko