Web Analytics
Okulary - gwarancja ochrony i komfort dla oczu | Van4U

Okulary - gwarancja ochrony i komfort dla oczu

Uprawianie sportu na świeżym powietrzu ma mnóstwo zalet. Aby czerpać z niego maksimum przyjemności, należy zadbać nie tylko o wygodny strój, lecz także uwzględnić dodatki. Czynniki zewnętrzne mają ogromny wpływ na narząd wzroku, dlatego bez względu na rodzaj aktywności fizycznej, praktycznym wyborem będą dobrej jakości okulary

Istnieje ogromny wybór okularów, które można dostosować do swoich potrzeb. Dla osób z wadą wzroku poleca się okulary wyposażone w dodatkową wkładkę na szkła korekcyjne. Wysoki komfort użytkowania zapewnią okulary fotochromowe, których inteligentne soczewki reagują na światło, czy polaryzacyjne, których szkła świetnie radzą sobie z rozproszonymi promieniami słońca. Poszczególne modele okularów stanowią skuteczną ochronę przed opadami atmosferycznymi oraz innymi elementami, które mogą dostać się do oczu, utrudniając jazdę na snowboardzie. Okulary proponowane przez MikeSport zapewniają maksimum wydajności oraz unikalny styl. Zaprojektowano je z myślą o najbardziej wymagających, którzy cenią innowacyjne rozwiązania technologiczne na lata. Modele charakteryzuje opływowy kształt i przylegające oprawki, lekka konstrukcja, a także odporność na warunki atmosferyczne. Filtr UV400, którym powleczono soczewki znakomicie eliminuje odblaski światła, zapewniając ochronę przed promieniowaniem UV, a także bezpieczeństwo podczas przemierzania ośnieżonych stoków.

Okulary - gwarancja ochrony i komfort dla oczu

Asortyment dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, ułatwiając wybór zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Okulary świetnie sprawdzają się nie tylko w intensywnym słońcu - warto mieć je zarówno podczas jazdy na snowboardzie, nartach, jak i w czasie wyprawy rowerowej czy w trakcie jazdy samochodem.