Web Analytics
Dekorowanie domu na święta | Van4U

Dekorowanie domu na święta

Święta Bożego Narodzenia przeżywamy radośnie, są dla Nas bardzo wyjątkowe. Właśnie wtedy przy stole gromadzi się cała rodzina, głownie ta z którą widujemy się raz w roku. Nasze dusze bardzo się radują i uśmiech rośnie. Warto pamiętać, że przystrojenie domu na święta tworzy bardzo ciepłą i przyjemną atmosferę.

Przegląd stylów

Najlepiej zdecydować się na wykorzystanie jednego stylu, nie kombinować, ponieważ może wyglądać tandetnie. Najpopularniejsze style z nich to rustykalny charakteryzuje sie prostotą, zielenią, wykorzystaniem tego co mamy wokół siebie, bądź glamour - dużo blasku, koloru, różnorakich świecidełek. Do przystrojenia rustykalnego domu wcale nie potrzebujemy dużo gotówki, wystarczą pomysły i chwila cierpliwości i wykorzystania pomysłów z Internetu.

Wszystko co zrobione jest tzw. Handmade - własnoręcznie jest piękne i dodaje uroku. Choinka w doniczce(żywa)- jej zapach kojarzony jest tylko ze świętami, gdy stanie ona w salonie, udekorowana bańkami stworzonymi przez dzieci oraz pierniczkami, które upiekła mama, koralikami, łańcuchami, kolorowymi światełkami dodaje domowego ciepła. Później można ją spokojnie zasadzić w ogrodzie. Doskonal sprawdzi się jako ozdoba na kolejny rok. Do dekoracji okien potrzebujemy przede wszystkim sztucznego śniegu- na dworze jest o zdecydowanie za mało, a czasami wcale, własnoręcznie robione gwiazdki z papieru. Czas na świąteczny stół- na nim powinien stanąć świąteczny stroik, który też można stworzyć w domu- czyli dalej jest to mały koszt.

Dekorowanie domu na święta

Styl glamour wymaga trochę więcej, potrzebujemy dużo błyszczących baniek na choince, kolorowe łańcuchy. Dom musi po prostu błyszczeć. Poręcze schodów owinięte błyszczącymi łańcuchami, a na nich bombki. Na zewnątrz też możemy dodać kilka drobiazgów, takich jak światełka lub łańcuchy. Możemy zawiesić je na ozdobnych drzewach wokół domu lub opleść balustradę balkonową. Trzeba pamiętać, że w pobliżu musi znajdować się gniazdko z prądem. Na drzwiach powinien znajdować się stroik równie błyszczący, co by nie odbiegał od reszty.