Web Analytics
Izera Park – 161 apartamentów z widokiem na Góry Izerskie | Van4U

Izera Park – 161 apartamentów z widokiem na Góry Izerskie

Apartamenty Izera Park w Górach Izerskich to propozycja zarówno dla osób szukających spokojnej przystani życiowej, jak i inwestorów chcących nabyć nieruchomość z myślą o turystycznym wynajmie krótkoterminowym. Jest to nowy projekt Proxin Development, którego realizacja ruszyła jesienią 2023 roku, a jej zakończenie planowane jest na listopad 2025 rok. Apartamenty są aktualnie dostępne w przedsprzedaży. Dlaczego warto się nimi zainteresować?

Izera Park – 161 apartamentów z widokiem na Góry Izerskie

Izera Park apartamenty w Świeradowie Zdroju

Apartamenty Izera Park w Świeradowie Zdroju to kompleks złożony z pięciu budynków, w których znaleźć się ma 161 apartamentów turystycznych o różnej powierzchni i rozkładzie. Kilkukondygnacyjne budynki są zaprojektowane z zachowaniem tradycyjnych elementów architektonicznych, dzięki czemu doskonale komponują się z górskim otoczeniem. Inwestycja przewiduje wiele udogodnień dla mieszkańców, takich jak recepcja, strefa coworkingowa, miejsce zabaw dla dzieci, siłownia, strefa saun, narciarnia czy rowerownia oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Budynki są również wyposażone w podziemne parkingi.

Warto nadmienić, że Świeradów Zdrój to znane dolnośląskie uzdrowisko, słynące przede wszystkim ze swoich radonowych wód leczniczych oraz zabiegów leczniczych na bazie borowiny. Ciekawa architektura, w połączeniu z licznymi atrakcjami turystycznymi bazującymi na okolicznych Górach Izerskich, czyni z niego wyjątkowo interesujące miejsce zarówno pod względem turystycznym czy prozdrowotnym, jak i mieszkaniowym.

Izera Park – 161 apartamentów z widokiem na Góry Izerskie

Nowoczesne apartamentowce w otoczeniu gór, lasu i strumienia

Lokalizacja apartamentów Izera Park jest niezwykle malownicza, zapewniając wspaniałe górskie widoki. Budynki są otoczone świerkowym lasem i górami, a w ich pobliżu płynie naturalny strumień. Równocześnie miejsce leży blisko miejskiej infrastruktury. To jednak nie wszystko. W niewielkiej odległości od kompleksu znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, takie między innymi jak:

  • Stóg Izerski z trasami narciarskimi i kolejką gondolową,
  • Trasy rowerowe Single Track,
  • Piesze szlaki turystyczne,
  • Wieża widokowa na Młynicy,
  • Wieża widokowa Sky Walk,
  • Czarci Młyn,
  • Zajęcznik,
  • Wodospad Kwisa,
  • Izerski Park Ciemnego Nieba,
  • Izerski Punkt Antygrawitacyjny i wiele innych.

Sam Świeradów również oferuje wiele ciekawych atrakcji turystycznych, których najważniejszym elementem jest kryta Hala spacerowa prowadząca do Domu Zdrojowego, deptak, Park Zdrojowy oraz liczne perełki architektoniczne, które zachowały się z ubiegłych wieków.

Apartamenty Izera Park na wynajem krótkoterminowy i nie tylko

Położenie apartamentów Izera Park czyni z nich idealną inwestycję pod wynajem wakacyjny, jednak równie dobrze może sprawdzić się jako miejsce do życia dla wszystkich, którzy chcą na co dzień cieszyć się pięknem natury przy równoczesnej bliskości do infrastruktury miejskiej, a tym samym sklepów, szkół, przedszkoli czy przychodni. W sąsiedztwie osiedla znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej. Do wyboru są apartamenty o powierzchni od 26 do 103 mkw. Wszystkie są zaopatrzone w kuchnię, strefę wspólną oraz łazienkę. Apartamenty są wyposażone w balkony. Do wyboru są mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe dostępne w opcji wykończenia pod klucz.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Izera Park Świeradów.