Web Analytics
Odpicuj swoje ściany z marką Orac Decor | Van4U

Odpicuj swoje ściany z marką Orac Decor

Czujesz, że wygląd twojego mieszkania już nie podoba ci się tak jak kiedyś i potrzebujesz zmian? Kiedy przychodzi taki moment zastanawiamy się, w jaki sposób możemy niskim kosztem oraz nakładem pracy odświeżyć wygląd wnętrza, tak by na nowo poczuć w nim powiew świeżości. Sposobów na dodanie charakteru mieszkaniu jest wiele jednak jeden z nich szczególnie wybija się ponad resztę, ponieważ jest w stanie stworzyć niezwykłą zmianę w banalny sposób. A mowa tutaj o sztukaterii ściennej. Jedną z marek, która specjalizuje się w tej dziedzinie jest Orac Decor. Dowiedzmy się nieco więcej o tej marce!

Odpicuj swoje ściany z marką Orac Decor

Orac Decor - sztukateria ścienna twoich marzeń

Ściany pomalowane jednolitym kolorem bardzo szybko tracą swój charakter, ponieważ nie są zbyt dekoracyjne. Z kolei zastosowanie wzorzystych tapet bądź też malowanych wzorów może sprawić, że pomieszczenie będzie wyglądać nieestetycznie. Lepszym sposobem na urozmaicenie wyglądu ścian jest dodanie im sztukaterii. Są to różnego rodzaju listwy, które możesz umieścić na suficie, podłodze lub na samej ścianie.

Orac Decor po rodzinna firma z ponad 40-letnim stażem pracy, zajmująca się produkcją dekoracyjnych wykończeń wnętrz. Ideą marki jest tworzyć produkty, które sprawiają, że ich użytkownicy będą chcieli tworzyć swoje własne oryginalne przestrzenie, w których będą mogli wyrażać swoją własną osobowość. Wszystko to za sprawą produktów, które pokazują umiłowanie marki Orac Decor do estetyki. Sztukateria ich produkcji jest tworzona na bazie wysokiej jakości polimerów. Dzięki temu zyskujesz produkty, które wyróżniają się świetną odpornością na środki chemiczne, temperaturę czy też uszkodzenia mechaniczne.

Bez względu na to czy zdecydujesz się na panele ścienne, gzyms, listwę przypodłogową czy też gzyms oświetleniowy, każdy z tych produktów wzbogaci twoje wnętrza o ponadczasowy wygląd. Dzięki temu wygląd twoich ścian nie znudzi ci się, a dodatkowo ich estetyka będzie przez lata tak samo zachwycać, dzięki dobrej jakości materiały. Sprawdź jak niepowtarzalnego wyglądu może nabrać wnętrze twojego domu!